OTOMOTİVDE ELEKTRONİK ÜRÜNLER
  ÜRETİM & KALİTE

  ELO, 35 yılı aşan serüveni sırasında ürün gamını ve erişim alanını genişletmenin yanında sektörel büyümeye önem vermiştir. “Sağlayıcılarımla varım” sloganından yola çıkarak, hammadde, makine, teçhizat ve hizmet alımlarında, mümkün olan her durumda, yerli sağlayıcılarla yoluna devam etmiştir. Otomotiv için elektronik ürünler üreten firmalar arasında oluşturduğu değerler ile öne çıkarak büyümeyi başaran ELO, sektörde yerleşmekte olan pek çok standardın ilk ve tek temsilcisidir.

  Genel olarak endüstrinin hiçbir sektöründe görülmeyen ömür boyu garanti, ELO’nun tek başına temsilcisi olduğu standartlardan sadece bir tanesidir. Her bir ELO ürünü, ELO ile tüketicisi arasında hayat boyu sürecek bir köprü vazifesi görür. Tüm ELO ürünleri üretici hatalarına karşı ömür boyu garantilidir.

  “Ömür boyu ELO garantisi”, ELO’ya özgü kalite kontrol sisteminin doğal bir sonucudur. Her bir ELO ürünü tüketicisi ile buluşmadan önce ELO tarafından belirlenen kalite standartlarına göre test edilmektedir. ELO ürünleri, sektörünün yerleşik standartlarının çok üzerinde belirlenen koşullarda kalite kontrolünden geçirilmekte ve ancak “Ömür boyu ELO garantisi”ni hak ettikten sonra ambalajlanmaktadır. ELO, kendisi tarafından belirlenen kalite standartlarının yanında, ISO 9001:2015 Yönetim Kalite Belgesi, ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Kalite Belgesi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Kalite Belgesi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri sahibidir. 

  ELO’nun belirlediği diğer bir standart ise tüketicisi ile arasındaki köprüleri kaldırarak, kendisini tüketicisi ile özdeşleştirmekten geçer. ELO, yerli üretici olmanın avantajlarını tüketicisinin ihtiyaçlarına cevap verme konusunda sonuna kadar kullanmaktadır. Bunun doğal bir sonucu olarak, yüzlerce ürün barındıran ürün gamına ilave olarak, kendi konusuna giren üretimlerde, tüketicisinin ihtiyaçlarını anlama ve onlara çözüm üretme üzerinde titizlikle durmaktadır. ELO tüketicinin bireysel ihtiyaç ve isteklerini anlayarak, onlara özel ürün üretme veya mevcut ürünler üzerinde modifikasyon yapma konularında hassasiyet göstermektedir.
   

  Kalite Belgeleri

  ISO 14001
  ISO 45001
  ISO 10002
  TÜV ISO 9001